Nowy termin wręczenie nagród w Biblijnym Konkursie Plastycznym

Informuję, że wręczenie nagród i dyplomów dzieciom, które brały udział w Plastycznym Konkursie Biblijnym pt. "Posłani w pokoju Chrystusa" na podstawie Ewangelii św. Łukasza  odbędzie się 18 marca o godz. 10.30 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. św. J. S. Pelczara w Rzeszowie, przy ul. Witolda 11a. Dyplomy i nagrody będzie wręczał JE Ks. Biskup Kazimierz Górny. Możliwy udział przedstawiciela Kuratorium. Następnie odbędzie się wernisaż nagrodzonych prac.  

Bardzo proszę do 14 marca (tj. wtorku) poniedziałku zgłosić przyjazd dziecka, wraz z liczbą opiekunów, po odbiór dyplomu i nagrody. Adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spośród uczestników Konkursu plastycznego nagrody otrzymają dzieci które znajdują się w grupach zwycięzców lub wyróżnionych. Dzieci, których prace zostały zakwalifikowane na wystawę również mogą przyjechać, ale poza pamiątkowym dyplomem i drobnym upominkiem nie otrzymają nagrody.

Nauczyciele prowadzący nagrodzone dzieci, którzy pragną otrzymać zaświadczenie potwierdzające ich udział w sukcesie dziecka, proszeni są o zgłoszenie tego faktu jak najszybciej, również drogą mailową.

Ks. M. Dzik. Moderator DB im. św. Jana Pawła II w Diecezji Rzeszowskiej