SPOTKANIE KKDBDR W NOWYM ROKU 2018

SPOTKANIE KKDBDR W NOWYM ROKU 2018

Kleryckie Koło Dzieła Biblijnego Diecezji Radomskiej im. Jana Pawła II  po raz pierwszy spotkało się w nowym roku 13 stycznia. Omówiono na nim nadchodzące inicjatywy związane z działalnością naszego stowarzyszenia. Spotkanie alumnów z ks. moderatorem Jackiem Kucharskim rozpoczęło się od wspólnej modlitwy za wstawiennictwem naszego patrona - św. Jana Pawła II. Następnym punktem naszego spotkania było podsumowanie adwentowych audycji które były wyemitowane w Radiu Plus RADOM. Kolejnym punktem było omówienie bieżących spraw kleryckiego koła między innymi: opłatek Szkoły Biblijnej dla Dorosłych im. św. Hieronima oraz przygotowania spotkania opłatkowego naszego stowarzyszenia, które będzie miało miejsce w seminarium 23 stycznia br. o godz. 16.30. Poprzedzi je prelekcja formacyjna pana dr. Leszka Wianowskiego. Jej tematem będzie trzecia osoba Trójcy Św. – Duch Święty. Moderator wspomniał również o czekającym go ogólnopolskim spotkaniu moderatorów Dzieła Biblijnego w Warszawie. Zachęcał też aktualnych członków koła do wskazania nowych kandydatur z pośród grona młodszych alumnów.  Na spotkaniu obecni byli: dk. Daniel Wiecheć – prezes koła, dk. Filip Lorenc - wiceprezes, dk. Damian Sadza, al. Wojciech Jończyk, al. Rafał Mierzejewski, al. Damian Janiszewski, al. Dominik Borowski, al. Damian Bednarek, al. Krystian Wieteska, al. Dominik Idziak, al. Kacper Piotrowski Stajniak, al. Krzysztof Wiśniewski. Tradycyjnie spotkanie zakończyła modlitwa.