pope

Diecezja Radomska

PROGRAM PIELGRZYMKI DO WŁOCH - 01-09.09.2023

DZIEŁO BIBLIJNE DIECEZJI RADOMSKIEJ SERDECZNIE ZAPRASZA NA WYJAZD AUTOKAREM DO

WŁOCH

w dniach od 01.09 do 09.09.2023 r.

PROGRAM

1.DZIEŃ 01.09. Piątek – Wyjazd w godzinach nocnych (0,05). Przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię do Włoch na nocleg w północnych Włoszech. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

2. DZIEŃ 02.09. Sobota – Śniadanie, przejazd do Wenecji, rejs statkiem po lagunie, zwiedzanie miasta z przewodnikiem- Plac św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka (z zewnątrz), Most westchnień, Rialto. Czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ 03.09.- Niedziela-Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Padwy, zwiedzanie miasta i wizyta w Bazylice św. Antoniego, Msza święta. Po południu przejazd do Asyżu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ 04.09.-Poniedziałek-Śniadanie, przejazd do Asyżu. Msza święta, zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka ze słynnymi freskami Giotta, następnie czas wolny w miasteczku i krótki spacer przez centrum. Odwiedziny Piazza Comune z portykiem Minerwy i kościół św. Klary. Wizyta w Bazylice Matki Bożej Anielskiej, chwila zadumy i modlitwy w Porcjunkuli. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg

5 DZIEŃ 05.09.- Wtorek – Śniadanie i wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Rzymu, po drodze nawiedzimy Nursję – miasto rodzinne św. Benedykta i św. Scholastyki. Przejazd do Casci, zwiedzanie Sanktuarium św. Rity -kościoł i klasztor z relikwiami Świętej. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, obiadokolacja i nocleg.

6. DZIEŃ 06.09. – Środa- Śniadanie. Przejazd do Nettuno, nawiedzenie Sanktuarium Marii Goretti. Msza święta. Czas wolny i relaks i wypoczynek nad morzem. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7. DZIEŃ 07.09.-Czwartek- Wczesny wyjazd do Rzymu. Suchy prowiant. Wizyta na Grobie św. Jana Pawła II oraz Msza święta, zwiedzanie Bazyliki. Czas wolny. Następnie spacer po mieście z przewodnikiem (4,3 km) -kościół św. Filipa Neri-Chiesa Nuova, Piazza Navona, Pantheon, Fontanna di Trevi, Piazza Venezia, Altare della Patria, Foro Romano, Palatino, Arco di Constantino, Colosseo (z zewnątrz). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

8. DZIEŃ 08.09.-Piątek Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd na nocleg w północnych Włoszech. Po drodze zwiedzamy Bolsena -miejsce cudu eucharystycznego. Przejazd do hotelu w godzinach wieczornych, obiadokolacja, nocleg.

9. DZIEŃ 09.09.- Sobota-Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Austrię, Czechy do Polski. Przerwa na obiad we własnym zakresie. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

CENA: 900 pln + 500 Euro

 

Cena zawiera: transport komfortowym autokarem: 8 noclegów w hotelach w pokojach z łazienkami; 7 śniadań i 9 obiadokolacji; 1 suchy prowiant; opiekę pilota; opiekę przewodników lokalnych w Wenecji, Padwie, Asyżu, Rzymie; opłaty drogowe; autostradowe, wjazdy do miast, rejs statkiem po Laugunie Weneckiej, ubezpieczenie KL i NNW; składkę na TFG i TFP; podatek VAT.

UWAGA: Dodatkowo 120 Euro płatne na wydatki związane z realizacją programu.

Każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać przy sobie WAŻNY dokument – dowód osobisty lub paszport.

Program wyjazdu jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie ze względu na czynniki zewnętrzne takie jak pogoda, warunki drogowe, dostępność miejsc, które odwiedzamy i ich własny plan zajęć itp.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu z przyczyn niezależnych.

Biuro Pielgrzymkowe DARIO Dariusz Kleczaj; 26-613 Radom-Sadków 53; tel: 48 605 325 524; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      www.dariotours.pl

 

ZGŁOSZENIA DO 15 czerwca 2023 r. do ks. Jacka Kucharskiego; tel. +48 500 099 198; E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.